ALGUS

AMPSUKE TERVIST

20211115_203858.jpg

Komplekti kohta

Lühikirjeldus tootest

Meie komplekt koosneb 4 osast: mahe muld ja seemned, veepihusti ning unikaalne teetass, mis on saadud nn teise ringi kauplusest. Selleks, et muuta Sinu kasvatus veelgi kergemaks on komplekti samm-sammult õpetav juhend ja QR-koodina leitav suunav video! 

Valikus on mikrovõrsete-ja/või kassimuru kasvatuskomplekt.

20211115_205027.jpg
 

Meie kohta

Oleme neli ettevõtlikku noort Tallinnast, Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist ning võtsime sel sügisel ette teekonna ettevõtlusmaailma. Toodame microgreen’i kasvatamise komplekte, mis on stiilsed, loodussõbralikud ja vegan eluviisi toetavad.

Komplektis on unikaalne kohvitass koos alustassiga, mahe muld, seemned ning QR-kood kasvatamis juhisega. Meie mikrovõrsete kasvatuskomplekt on mõeldud ettevõttetele, noortele, täiskasvanutele ning lastevanematele, kes on huvitatud taimekasvatusest, kuid kogemus puudub.

 Mikrovõrsete kasvatamine osutub suurepäraseks ja maitsvaks vitamiinide allikaks, mis ühtlasi näeb välja ka väga efektne ja dekoratiivne. Meie kasvatuskomplekti saab kasutada: maitseaine kasvatamiseks, dekoratsioonina ning õppevahendina lastele ja taimekasvatuse algajatele.

20211115_201228.jpg
20211016_141319.heic
 

Meeskond

tess 1.jpg

Anastasija
Kuzmina

On meie tiimi tasakaal ja kindlus, kellel taskus leidub alati mõni innukas idee.

test 2.JPG

Arina Jakovleva

Vaatab maailma läbi roosade prillide, kuid oskab meid õigele teele suunata, kui oleme eksinud.

tess 3_edited.jpg

Kariina
Tamme

Juht, kes vajadusel tirib su kõrvadest, kuid ei unusta ka hea töö eest kommi anda.

test 22.JPG

Kevin
Veinimäe

Meie tiimi jalad maa peal, kui kõik lendavad pilves. Ta oskab leida lahenduse kõige raskemas olukoras ja viskab nalja vahel ka.

DSC_0830_edited.jpg

Kontakt

 

Aitäh!